Ši Slapukų politika taikoma kartu su mūsų Privatumo politika, kurioje numatyta, kaip mes renkame ir dalinamės duomenimis (susipažinti su mūsų privatumo politika galite čia). Ši Slapukų politika taikoma slapukų naudojimui UAB „SANITEX“ (toliau – Sanitex) interneto svetainėje tech.officeday.lt (toliau – Svetainė).

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedaug informacijos, siunčiamos į naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje. Kiekvieną kartą Jums lankantis toje pačioje interneto svetainėje, slapukai vėl siunčia informaciją į šią svetainę.

KOKIO TIPO SLAPUKUS MES NAUDOJAME?

1.    Griežtai privalomi slapukai – Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainėje, naudotis ja ir jos funkcijomis.
2.    Funkciniai slapukai – Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti Svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius. Sanitex funkcinius slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. Pavyzdžiui, Sanitex taip pat gali sekti Jūsų naršyklės nuostatas, siekdama tinkamai pavaizduoti Svetainę Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, visi pasirinkimai ar pasirinkti nustatymai nebus išsaugoti tolesnių apsilankymų metu.
3.    Statistinių duomenų / veikimą gerinantys slapukai – Šiuos slapukus Sanitex naudoja informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine, rinkimui. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai lankomasi Svetainėje, kiek laiko joje praleidžiama, kaip dažnai naudojamasi Svetainės funkcijomis. Tai leidžia mums tobulinti Svetainės struktūrą, naršymą joje ir taip, kad naršymas Svetainėje būtų kaip įmanoma patogesnis vartotojui. Sanitex gali stebėti, ar Jūs susiduriate su kokiomis nors klaidomis, ir nustatyti, kurias Interneto svetainės dalis reikia koreguoti.
4.    Reklamos slapukai – Šie slapukai naudojami įvertinti reklamos kampanijų pateikimą ir rezultatyvumą bei riboti Jums pateikiamos reklamos kiekį. Trečiųjų šalių reklamos skelbėjai, reklamos tinklai, duomenų mainų, rinkos analizės ir kitų paslaugų teikėjai į Jūsų įrenginį gali įrašyti trečiųjų šalių tikslinius reklaminius slapukus.


KONKRETŪS MŪSŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI

1.    Interneto svetainės lankytojų apskaitos ir statistikos slapukai (_gat; _gid; _ga). Šie slapukai naudojami rinkti statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą. Gauti duomenys naudojami tobulinant svetainę bei rengiant ataskaitas susijusias su lankomumu. Statistika renkama su „Google Analytics“ įrankiu. Gauti rezultatai yra anoniminiai ir naudojami tik statistikai.
2.    Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti (sid_shop). Slapukas yra skirtas Svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas Svetainės langas. Slapukas būtinas norint prisijungti prie užsakymų sistemos ir padeda identifikuoti, ar Jūs jau esate prisijungę ar ne. Naudojamas unikalus ID numeris.
3.    „Google Analytics“. Mes renkame mūsų klientų apsilankymų statistiką naudodamiesi „Google Analytics“ įrankiu. Šis įrankis padeda stebėti kokius puslapius peržiūrite, kiek laiko praleidžiate Svetainėje ar kaip į ją patekote (per socialinių tinklų puslapius, paieškos sistemas, atgalines nuorodas ir kt. ) ir kai kurią informaciją apie Jūsų kompiuterį. Visa ši informacija yra anoniminė – taigi mes nežinome, kas Jūs esate – tik tai, jog kažkas aplankė Svetainę. Ši, „Google Analytics“ įrankiu renkama, informacija padeda mums suprasti, kurios Svetainės dalys veikia geriausiai, kurie straipsniai, puslapiai susilaukia daugiausiai ar mažiausiai dėmesio, kaip žmonės patenka į mūsų puslapį ir t. t. Kaip ir daugelis kitų internetinių puslapių šią informaciją naudojame tam, jog galėtume tobulinti Svetainę Jūsų patogumui. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“. Jei nepageidaujate, jog tokia statistika mums būtų siunčiama spauskite čia.
4.    „Facebook“ ir kiti socialinių tinklų puslapiai. Socialiniai tinklai suteikia galimybę puslapyje integruoti „socialinius mygtukus“, bendravimo programas (chat’us) ir panašias funkcijas, kurias galima rasti Svetainėje, pvz., patinka ir dalintis mygtukai. Tam jog galėtume šias funkcijas įgalinti Svetainėje, patalpiname mažą „Facebook“ pateiktą kodą, kurio patys kontroliuoti negalime. Šis kodas padeda Jums dalintis mūsų turiniu, padeda nustatyti, ar šiuo metu esate prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, rodo, kiek Jūsų draugų jau yra „pamėgę“ vieną ar kitą straipsnį / puslapį. Mes, Sanitex, prieigos prie šių duomenų neturime ir juos valdo bei naudoja būtent nurodyti socialiniai tinklai. Socialiniai tinklai gali žinoti, jog Jūs aplankėte Svetainę, jeigu naudojatės jų paslaugomis (negalime tvirtinti 100 %, nes jų privatumo politika gali keistis). Kadangi Svetainėje pateikiamas tik legalus ir visiems priimtinas turinys, manome, jog daugeliui Jūsų šis „Facebook“ kodo gabaliukas neturi jokios reikšmingos įtakos.


KOKIA INFORMACIJA RENKAMA SLAPUKAIS?

Norime pabrėžti, jog jokie asmens duomenys, leidžiantys nustatyti Jūsų tapatybę, nėra renkami ir bet kokia surinkta informacija yra naudojama tik srauto analizės tikslais. Mūsų naudojamų slapukų pagalba renkame šią informaciją:
·       bendras apsilankiusių vartotojų skaičius;
·       vartotojo praleistas laikas puslapyje;
·       vartotojų peržiūrėtas puslapių skaičius / skaičius per sesiją;
·       naujų / senų lankytojų santykis;
·       lankytojų lytis bei amžius;
·       lankytojų pomėgiai;
·       kokia naršykle buvo aplankytas puslapis, jos versija ir kalba;
·       vietovė iš kurios buvo aplankytas puslapis;
·       interneto tiekėjo pavadinimas;
·       įrenginys, kuriuo buvo peržiūrėtas puslapis (stacionarus kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilus telefonas);
·       kokiu būdu buvo patekta į puslapį (tiesiogiai įrašius naršyklėje internetinį adresą, per paieškos sistemas („Google“, „Bing“ ir kt.), per socialinius tinklus („Facebook“, VK ir kt.), per kitas nuorodas.


KAIP VALDYTI SLAPUKUS?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Atminkite, kad išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos Interneto svetainių veikimui. Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta detalesnė ir nepriklausoma informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus naršyklės parametrų skiltyje ir kaip pašalinti Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją.
 

GALIOJIMAS IR PAKEITIMAI

Ši slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Slapukų politikos keitimo atveju mes paskelbsime atnaujintą jos versiją savo interneto svetainėse. Slapukų politikos pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje momento.