SKRIWARE“ KARTU SU 3D SPAUSDINIMO LYDERIU „ZORTRAX“ PRISTATO NAUJĄ, NET 30 % GREITESNĮ, SPAUSDINTUVĄ „SKRINTER

– „M200 Plus LPD 3D“ spausdintuvas gaminamas iš aukštos kokybės komponentų, todėl užtikrina aukščiausio lygio patikimumą ir ekonominį išlaikymą. Spausdintuvas pritaikytas „SkriLab“ poreikiams ir galimybėms, yra universalus sprendimas, kuris veikia daugybę valandų be jokių klaidų.
– Pramoninio lygio „M200 Plus“ ekstruderis yra suderinamas su įvairiais filamentais. Efektyvi aušinimo sistema bei šildoma konstrukcijos platforma, užtikrina matmenų tikslumą, o automatinis spausdinimo pertraukos mechanizmas praneša apie pasibaigusį filamentą.
– Didelės nuotoliniu būdu valdomų 3D spausdintuvų grupės gali pasiūlyti reikšmingą prototipų kūrimą ir mažos, ir vidutinės gamybos galimybes. „M200 Plus“ palaiko „Wi-Fi“ ir „Enthernet“, todėl jis yra puikus kaip pagrindinis 3D spausdinimo ūkio gamintojo įrenginys.
– „M200 Plus“ gali būti valdomas nuotoliu arba intuityviai liečiamu ekranu, esančiu priekinėje panelėje. Instaliuota kamera spausdintuvo viduje, leidžia stebėti visą spausdinimo procesą. Mašiną galima lengvai nustatyti ir valdyti ir neturint patirties.

„Skrinter“ 3D spausdintuvas

INTUITYVI PROGRAMINĖ ĮRANGA

Intuityvi sąsaja
3D spausdinimas tapo paprastas

Patogumas
Iš karto paruošta darbui

Integruota kamera
Stebėkite spausdinimą nuotoliu

GALINGA TECHNINĖ ĮRANGA

Pasibaigusio filamento nustatymas
Automatiškai pristabdo spausdinimą

Pažangi aušinimo sistema
Užtikrina aukščiausią efektyvumą

Platus filamentų pasirinkimas
Pasirinkite medžiagą ir spalvą