Play Video

„MULTIBALL“ INTERAKTYVI SIENA – IŠMANUS ŽAIDIMŲ IR
SPORTAVIMO BŪDAS

Interaktyvi siena pritaikyta skirtingoms erdvėms

„MultiBall“ sprendimas yra trijų skirtingų dydžių, kad puikiai atitiktų jūsų patalpos poreikius. Sistema susideda iš nerūdijančio plieno rėmo, kurį galima montuoti ant bet kokios plokščios sienos, projektoriaus ir žaidimų.

Galimi pasirinkimai:

Mini 329×235 cm

Club 409×285 cm

Pro 489×335 cm

Kodėl „MultiBall“?
Sprendimas padeda ugdyti socialinius, pažintinius ir fizinius įgūdžius.

Aktyvumas. Dauguma žaidimų turi judančius taikinius, greitą žaidimo eigą ir garso bei vaizdo elementus – visa tai padeda vaikams kuo daugiau judėti.

Kognityvumas. Žaisdami vaikai gali Išspręsti matematinę lygtį, mintyse ieškoti atitikmenų, prisiminti, kur yra konkreti šalis ir dar daugiau. Visi žaidimai lavina pažinimo įgūdžius.

Socialiniai įgūdžiai. Vienas žaidėjas, vienas prieš vieną arba komanda prieš komandą. „MultiBall“ suteikia galingų potyrių, padėsiančių ugdyti pasitikėjimą, empatiją, savigarbą, bendravimo įgūdžius ir sumažinti nerimą bei stresą.

Žaidimai
„MultiBall“ siūlo didžiulę įvairovę nuo smagių žaidimų iki profesionalių treniruočių įvairiose sporto šakose,  tokių, kaip tenisas, futbolas, rankinis ir bet kuri kita sporto šaka naudojant kamuolius. Dėl šios didėjančios žaidimų įvairovės „MultiBall“ puikiai tinka lavinti, mankštintis ir pramogauti naudojant naują aktyvią edukacinę sistemą.

Sprendimas turi 9 edukacinius žaidimus, 21 pramoginius žaidimus bei 17 treniruočių režimų.

Ilgaamžis sprendimas
MultiBall sukurtas itin daug dėmesio skiriant patikimumui ir kokybei. Vokietijos gamintojas žino, kaip labai svarbu mūsų klientams pasiūlyti techninę įrangą, kad ji veiktų 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Dėl šios priežasties mes džiaugiamės galėdami suteikti standartinę 5 metų garantiją „MultiBall“ techninei įrangai.